Dažančiosios juostelės

WAX juostelės. Pigiausios iš visų termotransferinių dažančiųjų juostelių. Vaškinių dažančiųjų juostelių didžiausią dažų dalį sudaro vaškas. Kadangi vaškas pasižymi žemesne lydymosi temperatūra palyginus su juostelėmis, kurių sudėtyje yra dervų, spausdinti galima su mažesne temperatūra ir sunaudojant mažiau energijos.

Kadangi vaškas yra minkštesnis, atspausdintas vaizdas yra ne toks atsparus ištepimams, įbrėžimams, cheminiams ir aplinkos veiksniams.

Vaškinės juostelės dažniausiai naudojamos spausdinimui ant matinio arba pusiau blizgaus popieriaus, kai klientui yra svarbiau ekonominis sprendimo aspektas, o ne spaudinio ilgaamžiškumas.naudojamas popierius etiketėms ant produktų ir informacinėms etiketėms gaminti.

WAX RESIN juostelës. Juostelës vaðko / dervos pagrindu savo sudëtyje turi vaðko ir dervos medþiagø. Didesnæ dalá daþø sudëties sudaro derva. Derva turi aukðtesnæ lydymosi temperatûrà ir tai didina juostelës spausdinimo temperatûrà. Toks atspaudas turi didesná atsparumà cheminiam poveikiui, ábrëþimams, trinèiai palyginus su vaðku. Vaðko / dervos pagrindo juostelës naudojamos spausdinti ant blizganèio arba matinio pavirðiaus, sintetiniø medþiagø.

Juostelės vaško / dervos pagrindu yra šiek tiek brangesnės palyginus su vaško pagrindo juostele.

RESIN juostelės. Dažančiosiose juostelėse dervos pagrindu yra didžiausias procentas dervos. Spausdinant šia juostele reikalingas aukštas energijos ir temperatūros lygis, nes derva turi aukštą lydymosi temperatūrą. Mažas spausdinimo greitis gali būti įtakojamas dėl didelio energijos vartojimo lygio, kuris būtinas spausdinant. Atspaudas yra labai atsparus temperatūros, cheminiam, aplinkos poveikiui, įbrėžimams ir trynimui. Juostelė dervos pagrindu geriausiai tinka spausdinti ant tekstilės, drabužių etikečių (pvz. satino-tafetos), blizgių paviršių tokių kaip, poliesterių, poliolefino, suyrančio vinilo, etikečių, kurios bus veikiamos atšiaurios aplinkos pvz. cheminių indų etiketės, ant medicininių ir farmacinių priemonių etikečių. Šios juostelės yra pačios brangiausios.


 Jau daugiau nei 15 metų mūsų bendrovė gamina dažančiąsias juosteles. Sukaupta per daugelį metų patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią dažančiųjų juostelių kokybę visiems lipnių etikečių spausdintuvų tipams, priklausomai nuo medžiagos, ant kurios spausdinate. Mes siūlome juosteles, kurios spausdina ant matinio arba blizgaus popieriaus, plėvelės, kartono ar tekstilės. Galime pagaminti įvairių pločių ir ilgių dažančiąsias juosteles: standartinėmis ar specifinėmis tūtelėmis, pateikti dideliais ar mažais kiekiais.